Hebt u een vraag, wilt u sponsoren of gewoon dag zeggen?
Contacteer iemand van het AUG team en we antwoorden zo spoedig mogelijk.

Algemeen SIG Leaders Kernteam
Feedback feedback@adobeusergroup.be Design SIG Jef Cavens jef@adobeusergroup.be Valentijn Destoop valentijn@adobeusergroup.be Manager Steven Verbruggen steven@adobeusergroup.be
Partners en sponsors partner@adobeusergroup.be Enterprise SIG Jan Van Coppenolle jan@adobeusergroup.be Co-manager Bart Chanet bart@adobeusergroup.be
Fotografie SIG Niko Caignie niko@adobeusergroup.be
Print SIG Pieter De Kegel pieter@adobeusergroup.be
Video SIG Jan Daghelinckx jan@adobeusergroup.be Jonas Van Gestel jonas@adobeusergroup.be
Web SIG Andries De Reyghere andries@adobeusergroup.be